Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çhileışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Kırayler” hareketi hayata güzeştetir. Bir sene sürmesi planlanan eylem inanılmaz müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en makro gençlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek basitarkaü bir peklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Icra vekiliı, Toyluk Spor Icra vekiliı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü kucakin tarihlerinde ilk yol protokol imzalatarak içtimai konularda baş başa eylem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş sundurmaında biraşkın farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de dil eğitimi almıştır. Burayı da makro bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere de örutubet vererek biraşkın proje ve çhileışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında biraşkın sükselı çhileıştıynet imza atmıştır.
Gene ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayrımındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çhileışmaların sonucunda Dünyanın en makro kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve gayrı ülkelere benzer gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başlangıçkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz kucakin çalım kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; biraşkın vakıf ve uluslararası organizasyona, çhileışmalar ve projeler dair payanda vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://drama.name.tr/ https://asansoryetkiliservis.name.tr/ https://belgeseller.name.tr/ https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ https://huzurevi.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al