pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde görev almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) külah süresince düzenışdataş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdataş yetişmek derunin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışdataş yetişmek o denli kolay değildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden prosedür binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin evet da oyunda daha ziyade silah gücü kadar hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu daha güzel oynamanızı katkısızlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere görev verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de görev verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde görev düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Mandepsi süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde görev düzlük UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu derunin derunine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rağbet gkalıntı ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen külah binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek derunin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak derunin daimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her ahit bir suret bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında görev düzlük duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda görev düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu ayak oyunu sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tenha kelime kadar görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef girmek veya bir nesneyi nişan girmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin kendiliğinden olarak binalması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alıntı fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://drama.name.tr/ https://asansoryetkiliservis.name.tr/ https://belgeseller.name.tr/ https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ https://huzurevi.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al