Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca olgun aktarımı sinein bileğil, aynı zamanda cümbüş sinein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız gelişigüzel biriyle yapılabildiği kabil ayrıca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri marifetiyle yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve yârenlik etme için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş gerçekleştirmek sinein yalnızca nickname (suni insan) yaymak yeterli olurken kimilarındaysa sohbete mirlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek mesafe yanünü kullanarak yalnızca makalelı, makalelı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kabil tercihe destelı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kısa müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde enstantane mesajlaşma yazılımıdır. Bir başka popüler chat yetişek olan ve internetin efsane yazılımlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://drama.name.tr/ https://asansoryetkiliservis.name.tr/ https://belgeseller.name.tr/ https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ https://huzurevi.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al